Secondary

Pedagogia eta metodologia berritua ditugu, eta horiek ahalbidetzen dute benetako premiei erantzutea

Secondary School: Tutors

1 AIñigo Ferrerferrer@gmundaiz.com
1 BAmaia Gª de Eulateamaia@gmundaiz.com
2 AMara Zubillagamara@gmundaiz.com
2 BSaioa Davilasaioa@gmundaiz.com
3 ALuis Rubiolertxundi@gmundaiz.com
3 BEider Aizpuruaeider@gmundaiz.com
4 AAitor Iturraldeaitor@gmundaiz.com
4 BJavi Garmendiajavi@gmundaiz.com

Projects, plans and experiences

Pedagogia pertsonalizatzailea, aktiboa eta sortzailea hautatu dugu, ikasle bakoitza bere hezkuntzaren eta etorkizunaren egile izan ahal izateko, askatasunezko, errespetuzko eta konfiantzazko giroan.

School calendar 2023-2024

Gure eskola-egutegiaren data garrantzitsu eta adierazgarriak jakin ahal izateko, egin ezazu klika eskuineko ikonoan.

Textbooks

2023-2024 ikasturteko testuliburuen zerrenda kontsulta dezakezu hemen.

Calendar of Secondary School 2022-2023

× Nola lagun diezazuket?/ ¿Cómo puedo ayudarte? Available from 09:00 to 17:00