Bigarren Hezkuntza

Pedagogia eta metodologia berritua ditugu, eta horiek ahalbidetzen dute benetako premiei erantzutea.

Bigarren Hezkuntza Tutoreak

1. AIñigo Ferrerferrer@gmundaiz.com
1. BAmaia Garcia de Eulateamaia@gmundaiz.com
2. AMara Zubillagamara@gmundaiz.com
2. BSaioa Davilasaioa@gmundaiz.com
3. ALuis Rubiolertxundi@gmundaiz.com
3. BEider Aizpuruaeider@gmundaiz.com
4. AAitor Iturraldeaitor@gmundaiz.com
4. BJavi Garmendia javi@gmundaiz.com

Proiektuak, planak eta esperientziak

Pedagogia pertsonalizatzailea, aktiboa eta sortzailea hautatu dugu, ikasle bakoitza bere hezkuntzaren eta etorkizunaren egile izan ahal izateko, askatasunezko, errespetuzko eta konfiantzazko giroan.

Eskola-egutegia 2023-2024

Gure eskola-egutegiaren data garrantzitsu eta adierazgarriak jakin ahal izateko, egin ezazu klika eskuineko ikonoan.

Testu-liburuak

2023-2024 ikasturteko testuliburuen zerrenda kontsulta dezakezu hemen.

DBH-ko egutegia 2022-2023

× Nola lagun diezazuket?/ ¿Cómo puedo ayudarte? Available from 09:00 to 17:00