Primary

We promote closeness and receptive listening, and therefore pay particular attention to mentoring and guidance.

Primary School: Tutors

1 ADaniel Lopezdani@gmundaiz.com
1 BMertxe Prietomertxe@gmundaiz.com
2 AMiren Zubizarretamiren2@gmundaiz.com
2 BRosa Zamoranorosa@gmundaiz.com
3 AJulene Bouryjulene@gmundaiz.com
3 BAgue Maizaague@gmundaiz.com
4 AAsier Galeagalea@gmundaiz.com
4 BDeyi Loyoladeyi@gmundaiz.com
5 AKoldo Mitxelenakoldo@gmundaiz.com
5 BAne Susoanesuso@gmundaiz.com
6 AErika Perezerika@gmundaiz.com
6 BSergio Revuelta sergio@gmundaiz.com

Projects, plans and experiences

Pedagogia pertsonalizatzailea, aktiboa eta sortzailea hautatu dugu, ikasle bakoitza bere hezkuntzaren eta etorkizunaren egile izan ahal izateko, askatasunezko, errespetuzko eta konfiantzazko giroan.

School calendar 2023-2024

Gure eskola-egutegiaren data garrantzitsu eta adierazgarriak jakin ahal izateko, egin ezazu klika eskuineko ikonoan.

Textbooks

2023-2024 ikasturteko testuliburuen zerrenda kontsulta dezakezu hemen.

Calendar of Primary School 2022-2023

× Nola lagun diezazuket?/ ¿Cómo puedo ayudarte? Available from 09:00 to 17:00