Lehen Hezkuntza

Hurbiltasuna eta entzute abegikorra sustatzen ditugu, eta, hortaz, arreta berezia jartzen diogu tutoretzari eta orientazio lanei.

Lehen Hezkuntza Tutoreak

1. ADaniel Lopezdaniel@gmundaiz.com
1. BMertxe Prietomertxe@gmundaiz.com
2. AMiren Zubizarretamiren2@gmundaiz.com
2. BRosa Zamoranorosa@gmundaiz.com
3. AJulene Bouryjulene@gmundaiz.com
3. BAgue Maizaague@gmundaiz.com
4. AAsier Galeagalea@gmundaiz.com
4. BDeyi Loyoladeyi@gmundaiz.com
5. AKoldo Mitxelenakoldo@gmundaiz.com
5. BAne Susoanesuso@gmundaiz.com
6. AErika Perezerika@gmundaiz.com
6. BSergio Revuelta sergio@gmundaiz.com

Proiektuak, planak eta esperientziak

Pedagogia pertsonalizatzailea, aktiboa eta sortzailea hautatu dugu, ikasle bakoitza bere hezkuntzaren eta etorkizunaren egile izan ahal izateko, askatasunezko, errespetuzko eta konfiantzazko giroan.

Eskola-egutegia 2023-2024

Gure eskola-egutegiaren data garrantzitsu eta adierazgarriak jakin ahal izateko, egin ezazu klika eskuineko ikonoan.

Testu-liburuak

2023-2024 ikasturteko testuliburuen zerrenda kontsulta dezakezu hemen.

Lehen Hezkuntzako egutegia 2022-2023

× Nola lagun diezazuket?/ ¿Cómo puedo ayudarte? Available from 09:00 to 17:00